Podsumowanie Polak Potrafi i wielkie podziękowania

Wczoraj o godzinie 18:00 zakończył się projekt na PolakPotrafi. Serwis jeszcze przez pięć dni będzie rozliczać projekt (tak na wszelki wypadek, jeśli w niedzielę nie zaksięgowały się jakieś wpłaty), ale ja już dziś chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Z całego serca dziękuję wam, wspierającym, a także wam, którzy podzieliliście się linkami. Chciałabym także podziękować ekipie PolakPotrafi, która wspierała mnie fachową poradą i pomocą.

Czas na trochę podsumowań.

Udało nam się osiągnąć i przekroczyć pierwszy próg wpłat i w niedzielę projekt zakończył się przy 156 wspierających i 11270zł. Przekroczyliśmy pierwszy próg, a tym samym pewnym jest, że płyta się ukaże – w jakiej formie? To się jeszcze okaże.

Przez 45 dni wytrwale reklamowaliśmy projekt. Największym powodzeniem cieszyły się Wycięte Sceny oraz akcja #NieOdmawiajKotu, w której (jeśli wierzyć Facebookowi, bo trochę chimerycznie pokazuje zgłoszenia) otagowano 33 zgłoszenia, wśród których znalazły się 29 kotów (z czego jeden pluszowy i trzy narysowane), 1 lew, 1 Gata i 1 Kott, 15 lub też 13 dwunogów w cywilu, 3 człowiekotki, 2 psy (z czego jeden BatDog), pluszowa świnia oraz szczotka.

W projekcie rozeszło się 131 sztuk płyty, z czego 116 w formie krążków, a 26 osób skusiło się także na egzemplarz „Karczmy Niedokończonych Opowieści”. Wszystkie spersonalizowane kołysanki znalazły swoich ludzi, trzy osoby zamówiły także krótkie koncerty – być może któreś z nich będą publiczne, a wtedy poinformuję was na stronie o ich szczegółach.

Wysłuchaliście utworów, przeczytaliście opisy, wspieraliście, wybieraliście nagrody. Napracowaliście się, a teraz to ja biorę się do pracy – czeka mnie przygotowanie utworów do nagrania, dopięcie na ostatni guzik współpracy z innymi muzykami, kilka posiedzeń z Silverclockami nad grafiką i dopełnienie wszystkich formalności.

Postaram się informować was na bieżąco o postępach w pracy nad płytą, ale tak, by nie zalać was falą spamu.

Jeszcze raz stokrotne dzięki!