20-lecie twórczej pracy harfowej

Już 27 listopada o godzinie 18:00 w Szkole Muzycznej Yamaha oraz w internecie odbędzie się mój koncert jubileuszowy „20 lat strojenia”.

20 lat temu po raz pierwszy nastroiłam swoją harfe i położyłam palce na metalowych strunach. Towarzyszyła mi ksiażka Ann Heymann „Gaelic Harpers First Tunes”. Od tego czasu zmieniłam harfę na historyczną, jeździłam do Irlandii na warsztaty ze ścisłą czołówką harfiarek i harfiarzy grających na tym instrumencie, zaangażowałam się w ambitny projekt stworzenia dokładnej kopii harfy z drugiej połowy 17 wieku, grałam piosenkę o jeżu dla Terry’ego Prattchetta, brałam udział w niezliczonej ilości konwentów i garści projektów, w których miałam okazję współpracować z niezwykle utalentowanymi artystami i artystkami.

Serdecznie zapraszam was na uroczysty koncert, na którym będę wspominać to, co się wydarzyło i spojrzę w przyszłość na to, co jeszcze się wydarzy. Chciałabym zrobić to z Wami, zarówno towarzyszącymi mojej harfowej drodze od samego początku, jak i tymi których dopiero dane mi jest poznać. Dajcie się oczarować harfie, tak jak ja dałam się jej oczarować!

Więcej informacji oraz sprzedaż biletów już wkrótce, ale zapraszam to wpisania tej daty w kalendarze!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1591146337892617