Plebiscyt MMTrójmiasto, Pyrkon, Puckon i koncert urodzinowy

Zima odpuściła i wróciła, tak i ja wracam z nowymi wieściami:

Na stronie mmtrojmiasto dobiega końca plebiscyt „7 nadziei Trójmiasta”, do którego zostałam zgłoszona. Możecie pomóc mi wygrać wysyłając sms na numer 71466 o treści mmtr.18 (koszt 1zł + vat). Głosowanie kończy się 17stego, a zatem czasu pozostało niewiele.

Jeśli chodzi o konkursy, to nadal trwa konkurs na najbardziej fantastyczny (lub sf-owy) tekst, zgłoszenia należy nadsyłać na [email protected]. Szczegóły tu

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na Pyrkonie, który już 25-27 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dokładna godzina koncertu znana będzie już niebawem.

Pyrkon nie jest jedynym konwentem w moich koncertowych planach: również mieszkańcy pomorza mogą zacierać ręce. Zdecydowanie Najlepszy Konwent na północy – czyli Puckon, również zaprosił mnie z koncertem, a zatem najprawdopodobniej przy sobotnim ognisku w cudowna krainę magii 😉 przenosić będą także srebrne i złote struny.

Najbliższy koncert już w tę sobotę. Będzie to specjalne, urodzinowe granie na ul. Szeherezady 47, którą to lokacje możecie znać z zeszłorocznej premiery Karczmy Niedokończonych Opowieści. Wejście na koncert można sobie zapewnić pisząc na [email protected]